Pračka Indesit IWSC 51051 C ECO

VN:F [1.9.22_1171]

pračka IndesitBolí vás hlava i uši z toho, jaký rámus dělá vaše současná pračka a nejste nadšené ani z jejího výkonu? Pokud ano, pravděpodobně by to chtělo pračku novou. Takovou, která dokonale vypere vaše prádlo a bude mít nízkou energetickou spotřebu. Doporučit vám tedy nyní můžeme pračku značky Indesit. Proč právě Indesit?

button

Jistě by vás nejdříve zajímalo, proč doporučujeme právě pračku značky Indesit. Je to jednoduché. Značka Indesit se totiž těší obrovské popularitě, nejen mezi mladými lidmi, kterým se líbí slogan, jímž se Indesit řídí “We work, you play” – tedy My pracujeme, vy žijete. Cílem značky Indesit je poskytnout uživatelům výrobků stoprocentní službu, která nezabere moc času a ušetří peníze. Firma Indesit působí na trhu již více než 18 let, přičemž jejím zakladatelem je Ital Giorgetto Giugiaro. Sám zakladatel ujišťuje své zákazníky faktem, že právě značka Indesit v sobě zahrnuje hned několik pozitiv: osobitý styl, účelový design, jednoduchou obslužnost, spolehlivost a především kvalitu. Možná právě proto vám může i taková pračka značky Indesit vícenásobně usnadnit život, přičemž vám zbude čas na vaši rodinu a blízké.

Zaměřme se nyní ale na náš konkrétní produkt, tedy na pračku Indesit IWSC 51051 C ECO, která by se mohla stát v budoucnu vaším věrným pomocníkem.

Vzhled a označení

Máme-li se bavit o tom, jaký vzhled preferuje právě značka Indesit, nutno podotknout, že preferuje jednoduchost a přitom moderní design. Ať už mluvíme o pračkách nebo jiných spotřebičích, jako jsou např. sušičky nebo lednice, značka Indesit věří, že je důležité především to, co spotřebič umí a skvělý design je jen součástí dobrého výrobku.

Lze tedy shrnout slovy, že všechny pračky Indesit mají moderní a funkční design doplněný o inovativní technologie. Nejen ženy, ale i muže, kteří se starají o domácnost, jistě potěší fakt, že pračky Indesit jsou vybaveny technologií Smart s inteligentním senzorem, který optimalizuje spotřebu na základě automatického rozpoznání množství prádla. Pračky Indesit dokážou ušetřit až 70 % energie. Pračky doplněné funkcí Eco Time navíc šetří čas, vodu a energii.
Krom tohoto lze také zmínit, že každá pračka Indesit nabízí hned několik programů, přičemž si můžete vybrat zrovna ten, který potřebujete.

Náš produkt, tedy pračka Indesit IWSC 51051 C ECO je dostupná v čistě bílé barvě, která se hodí do každé místnosti – pokud zrovna nemáte prostory na pračku v koupelně, lze ji umístit i do kuchyňského koutu, kde nebude přehnaně vyčnívat. Z obrázku jistě poznáte, že co se plnění týče, je to klasika – jedná se o pračku s předním plněním.

Charakteristika

Náš probíraný produkt, tedy pračka Indesit IWSC 51051 C ECO by se dala shrnout stručnou charakteristikou. Jedná se o předem plnící pračku s kapacitou 5kg a kompaktními rozměry. Pračka je vysoce úsporná a patří tedy do kategorie energetické třídy A+. Díky úsporné technologii vám ušetří nejen váš čas, ale i v dnešní době, důležité peníze. Pračka tohoto typu je navíc vybavena ochranou proti přetáčení, možností zkrátit čas praní a také funkcí Energy Saver (= praní ve studené vodě). Člověk, co jí přijde na chuť, má možnost si vybrat z 19 programů, které jsou doplněny navíc kontrolou nevyváženosti prádla.
Zejména pokud patříte mezi lidi, kteří se snaží ušetřit peníze za každé situace, doporučujeme dbát zvýšenou pozornost na to, do jaké kategorie pračka spadá. A protože náš zmiňovaný typ je vysoce úsporný, nemůžete s ní šlápnout vedle.

Spotřeba a programy

Jak už bylo řečeno, jedná se o pračku, která šetří váš čas, ale i energie. Podle mírného odhadu lze tedy říct, že roční spotřeba energie je 196 kWh, přičemž odhadovaná roční spotřeba vody je 6763 l v závislosti na tom, jak často perete. Lze tedy říci, že odhadované náklady na praní za rok, jsou “pouhých” 1212,-Kč.

Správná pračka by ale krom dobrého výkonu měla uživatelům poskytnout i velký výběr programů, protože v dnešní době skutečně není dobré házet prádlo “do jednoho pytle”. Z celé řady programů můžeme zmínit např. ty speciální: 20°Zone – praní při 20°C s úsporou energie, 3 sportovní programy, Hedvábí, Džíny, Bavlna s předpírkou, Ruční praní, Odstraňování skvrn a další.
To, jaký program si zvolíte a jaký je čas praní, se vám bude zobrazovat na moderním displeji.

button

Rozměry a hmotnost

Pro uživatele praček je důležité to, aby pračka: dokonale odstranila špínu, nečistoty a skvrny, šetřila energii, ale jak můžeme pračku používat, když má špatné rozměry. I na to myslí značka Indesit, která nabízí uživatelům klasické rozměry, které jsou tak vhodné pro širokou škálu uživatelů – pračka není ani příliš velká, ani příliš malá. Rozměry této pračky jsou: 85 x 59,5 x 41,4 cm. Hmotnost pračky je 58.5 kg. Manipulace s ní tedy není pro pány nic příliš obtížného.

Hlučnost pračky

Je hezké, že je pračka úsporná, skvěle pere, ale nikdo se v noci nechce probouzet, když sousedé perou prádlo, že? Na to myslí značka Indesit také.  Pračka Indesit IWSC 51051 C ECO je tedy také vybavená funkcí tichého praní, přičemž hlučnost při praní je 59 dB a při odstřeďování je 77 dB.

Ohlasy uživatelů

Ať už kupujete pračku, lednici nebo kávovar, vždycky se nejdříve poraďte se svými známými, ale i neznámými, co si o produktu myslí. Zejména užitečné jsou recenze uživatelů, kteří vám mohou poskytnout skvělý pohled na věc, i když doma daný produkt ještě nemáte. Co se týče naší pračky Pračka Indesit IWSC 51051 C ECO, nutno podotknout, že se jedná o skutečně skvělý výrobek, který uspokojil potřeby jejich uživatelů už více než 100krát.
Uživatelé, kteří pračku doma už mají, hodnotí jako plus to, že má pračka ideální rozměry, nízkou cenu, nízkou hlučnost, možnost odložení počátku zapnutí, celou řadu funkcí nebo vysokou úsporu.
Při zkoumání úspěšnosti tohoto výrobku by ji doporučilo více než 86 % uživatelů.

 Zařazenípračka s předním plněním
 VýrobceIndesit
 Maximální náplň pračky5 kg
 Způsob plněnípřední
 Způsob umístěnívolně stojící
 Odložený startano
 Hlučnost při praní59 dB
 Počet otáček1000
 Hlučnost při odstřeďování77 dB
 Hmotnost59,5 kg
 Barvabílá
Energetická třídaA+
Spotřeba vody cca.31l
Šířka59,5 cm
Hloubka41,4 cm
Výška85 cm
Účinnost pracího výkonuA
Účinnost odstřeďováníC

HODNOCENÍ PRAČKY: 10/10

button

PARAMETRY

Rozměry – výška: 85 cm
Rozměry – šířka:59,5 cm
Rozměry – hloubka:41,4 cm
Hlučnost při praní:59 dB
Hlučnost při odstřeďování:76 dB
Hmotnost:59,5 kg
Maximální náplň:5 kg
Objem bubnu:40 l
Typ dveří:sklo
Typ bubnu:nerez
Počet programů:19

Pračka Indesit IWSC 51051 C ECO, 4.3 out of 6 based on 9 ratings

Tvůj komentář ( 1 )

  1. Petra Smoljaková
    says:

    Velice tichá a malá pračka, jsem s ní naprosto spokojena, nezabere moc místa a je i přes svou velikost na 5 kg prádla a po ždímání je prádlo skoro suché.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Pole, která jsou potřeba vyplnit jsou označeny *