Pračka Goddess WFD1025M8

Opět tu máme recenzi na pračku. Pračka usnadňuje životy mnoha lidí, dalo by se říct, že v současné době již neexistuje domácnost, která by pračku neměla. Zatímco dříve se prádlo drhlo ručně, nyní to za nás dělá tento skvělý spotřebič.
Tentokrát si na mušku vezmeme pračku značky Goddess WFD1025M8.
Pár slov o značce Goddess
Jestliže přemýšlíte, proč si recenzi na pračku značky Goddess přečíst,…
VN:F [1.9.22_1171]

pračka-goddessOpět tu máme recenzi na pračku. Pračka usnadňuje životy mnoha lidí, dalo by se říct, že v současné době již neexistuje domácnost, která by pračku neměla. Zatímco dříve se prádlo drhlo ručně, nyní to za nás dělá tento skvělý spotřebič.

Tentokrát si na mušku vezmeme pračku značky Goddess WFD1025M8.

button

Pár slov o značce Goddess

Jestliže přemýšlíte, proč si recenzi na pračku značky Goddess přečíst, důvodů je hned několik. Tato značka je totiž proslulá výrobou domácích spotřebičů, které mají velmi nízkou poruchovost. Vyrábí kromě praček také chladničky nebo myčky na nádobí. Goddess bere v potaz také ekologický provoz spotřebičů, což se hodí zejména, když se snažíte ušetřit nějakou tu korunu za energii.

Vzhled pračky Goddess

Když se vrátíme k našemu produktu, pračka Goddess s označením WFD1025M8 je nabízena v bílém provedení. Jedná se o klasickou bílou barvu, která se hodí do všech koupelen, kuchyní, jednoduše řečeno do všech domácností. Její vzhled je velmi jednoduchý, přičemž se jedná o pračku s předním plněním, které jsou v současné době vůbec ty nejoblíbenější a nejkupovanější.

Pračka má v přední části samozřejmě logo Goddess, včetně loga „Goddes In Your Home“, což v překladu znamená “Bohyně v domově”. Dále samozřejmě nechybí programová tlačítka, kde si lze nastavit program a způsob praní. V přední části pračky je samozřejmě také její označení WFD1025M8 a označení energetické třídy, která je A+.

Charakteristika produktu

Jedná se o menší pračku, do které se vejde pět kilogramů prádla. Hodí se tedy do prostorů, které jsou značně menší, například panelové byty nebo garzonky. I přes své malé rozměry se však jedná o velmi účinnou pračku, jejíž energetická třída je A+, tedy velmi úsporná pračka, která nespotřebovává příliš energie. Tato pračka spotřebovává energii 0,85 kWh.

Stejně dobře je na tom ale i třída pracího výkonu, která má též označení A, zatímco třída účinnosti odstřeďování je označena písmenem C.

Pračka při praní spotřebuje 42 litrů vody a je schopna provést až 1000 otáček za minutu. Je ovládána elektronicky. Nabízí hned širokou škálu různých pracích programů jako je 5 bavlna, 3 syntetika, vlna, jemné prádlo, eko program, rychlý program, máchání, odstřeďování a vypouštění vody. Dokáže však i regulovat teplotu a umožňuje zastavit odstřeďování či nabízí program pro snadné žehlení.

Tak například program jemné prádlo – ten se hodí v případě, že máte doma malé děti a chcete, aby se prádlu zachovaly hezké barvy a také tvar. Je to vhodné také pro speciální materiály, jako je kašmír nebo satén. Rychlý program zase oceníte v případě, že spěcháte a potřebujete nějaké prádlo zbavit nečistot a přitom pohotově a rychle. Stejně dobrý je i eko program, který šetří energii či máchání. Máchání určitě využijete například při praní plavek, kdy je tak zbavíte přebytečné vody a rychleji tak uschnou.

pračka-goddess

button

Rozměry pračky

Jak už bylo jednou řečeno, jedná se rozměrově o menší pračku, která se hodí do menších domácností. Tato pračka je vysoká 85 cm, široká 60 cm a hloubka je 51 cm. Pračka váží 66 kilogramů a je volně stojící.

Hlučnost

Při výběru pračky je dobré se zaměřit také na to, jak moc je hlučná. Určitě by doma nikdo nechtěl mít pračku, která je slyšet až k sousedům. Čím méně decibelů hlučnosti pračka má tím lépe. Hlučnost téo pračky je 58 decibelů, zatímco při odstřeďování je to 77 decibelů. Z toho můžeme jasně vidět, že hlučnost odstřeďování je zde poměrně vyšší než při samotném praní.

Kvalita a kontrola

Je určitě dobré vědět, že značka Goddess velmi dbá na to, aby byli její zákazníci spokojeni, a proto všechny výrobky prochází pečlivou kontrolou, kdy je také velmi kladen důraz na kvalitní provedení a hlavně bezchybnou funkčnost. Proto by se dalo říct, že značka Goddess rozhodně nepatří mezi poruchovou a nekvalitní. O tom nás ostatně přesvědčují i recenze na výrobky Goddess.

Recenze pračky Goddess WFD1025M8

Nejvíce si zákazníci pochvalují především fakt, že je pračka malá – tudíž se vejde kamkoliv. Zároveň se zde hovoří také o nízké hlučnosti a eleganci. Většina bílých praček v bílém provedení působí jednoduše, čistě a i elegantně. Velmi si však pochvalují také jednoduchou obsluhu. U praček je velmi důležité, aby její ovládání bylo co nejjednodušší, takže pokud hledáte pračku, která bude jednoduchá na ovládání, tato značky Goddess je určitě dobrou volbou.

Parametry

 Zařazení pračka s předním plněním
 Výrobce Goddess
 Maximální náplň pračky 5 kg
 Způsob plnění přední
 Způsob umístění volně stojící
 Odložený start  ne
 Hlučnost při praní  58 dB
 Počet otáček  1000
 Hlučnost při odstřeďování  77 dB
 Sušička  ne
 Ochrana proti úniku vody  ano
 Bezpečnostní pojistka  ano
 Hmotnost  66 kg
 Barva  bílá
 Displej  ne
Energetická třída A+
Spotřeba vody cca. 40l
Šířka 60cm
Hloubka 45cm
Výška 85 cm
Účinnost pracího výkonu A
Účinnost odstřeďování C

HODNOCENÍ PRAČKY: 8,5/10

button

Pračka Goddess WFD1025M8, 5.1 out of 6 based on 14 ratings

Tvůj komentář ( 1 )

 1. Hana Brecková
  says:

  Mám pračku GODDESS WFD 1025 M8.
  Poškodil se Filtr čerpadla.
  Prosím o informaci, kde si uvedný filtr objednat.

  Děkuji.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn. Pole, která jsou potřeba vyplnit jsou označeny *